Ledecka a hokejista sjezdcskb2019.cz

Ledecka a hokejista

Jak Carlos Vemola přežil před čtyřmi lety triumf hokejistů v Naganu nebo historické zlaté double Esther Ledecke? Jaký zimní sport má rád? „Nemusíte chtít jen sportovat, musíte mít touhu vyhrávat a zlepšovat se & hellip;

.

Zimní olympijské hry v Pekingu definitivně skončily. Češi získali jednu zlatou a jednu bronzovou medaili. Což je jeden z nejhorších výsledků. Přesto si pochvalu zaslouží i další sportovci, kteří medaile nezískali;

.

Zimní olympijské hry v Pekingu dnes začaly. Mnozí ji odmítají následovat kvůli jejich odporu vůči Číně. Pro zbytek jsme připravili seznam největších medailí české reprezentace. Asi by nemělo být překvapením, že & hellip;

.

Olympijské hry pokračují rychle a program her v Pekingu se odkládá na sedmý den. Z českého pohledu odstartovala Esther Ledecká zajímavý pátek bojem o další senzační medaili v lyžařském závodě Super G a skončila na parádním 5. místě.

.

Trojnásobná olympijská vítězka Esther Ledecká popřála legendárnímu hokejistovi Jaromíru Jágrovi, aby od úterý přijel k padesátinám do České republiky. Po neúspěšném sjezdu v Yenching mu poradila, aby příliš neslavil a přišel na pomoc.

.

Hokejisté hlavní skupiny porazili Švýcary až v samostatných nájezdech, ve kterých mohli počítat se Shimonem Hrubetsem.

.

Úterý přineslo českému týmu první olympijskou medaili v Číně, o nejcennější kov se postarala fenomenální Esther Ledecká. Gratulace z Česka už jdou dobře.

.

Český olympijský tým prožívá v Pekingu nejhorší den. Hokejisté prohráli se Švýcarskem a poprvé v historii vynechají čtvrtfinále. Esther Ledecká udělala na sjezdu chybu, která ji připravila o šance na medaili a štafetu & hellip;

.

Druhý týden olympijských her je již v plném proudu, ale v tento den do akce mnoho nadějí na české medaile nezasáhne. Úterý bude jiný.

.

Zimní olympijské hry v Pekingu se pomalu chýlí ke konci a český tým mohl chvíli pomýšlet na medaili, ale Esther Ledecká skončila v alpské kombinaci na lyžích čtvrtá. Na akci, na hokej a hellip, přijíždějí i čeští partneři a lyžaři;

.

Z extrémních očekávání, která přinese 11. den olympijských her v Pekingu, spíše extrémní zklamání...

.

Česká snowboardistka a olympijská vítězka Esther Ledecká se narodila 23. března 1995 v Praze. Je dcerou slavného zpěváka Janka Ledeckého a vnučkou hokejisty.

.

PEKING - Čeští hokejisté prohráli na olympiádě v Pekingu v předkole play off se Švýcarskem 2:4 a poprvé v historii se nedostali do čtvrtfinále. Esther Ledecká dokončila sjezd po chybě na 27. místě.

.

Ve sprintu se biatlonistkám nedařilo, nejlepší z nich byla Lucy Harvátová, která obsadila 25. místo. Skeletonistka Anna Fernstedtová zaujímá v polovině závodu sedmé místo.

.

Nestandardní pohled na olympijské sportovce očima jejich příbuzných - jejich blízkých. "Vyhrává od dětství," říká Jonas, bratr Esther Ledecky. Začali spolu hrát hokej, a protože celá rodina často jezdila do Špindlu, přirozeně & hellip;

.

Pomalu se vrací do Kladna. Spíše z nutnosti než z touhy. Kvůli přípravě na úterní zápas v Mladé Boleslavi, který Rytíři vyhráli 1:0 po prodloužení, však Jaromír Jágr vynechal olympijský zlatý závod Esther Ledecke v & hellip;

.

Česká republika bude na OH v Pekingu soutěžit s rekordními 114 sportovci. Českému týmu však tentokrát bohatý výherní fond nepředpovídá.

.

Esther Ledecká. Začátkem února 2018 ji znali jen příznivci horských sportů, na konci téhož měsíce už ji znal celý svět. A nejen ve sportu se stala celebritou široké veřejnosti.

.

Čtvrtý den olympijských her v Pekingu přinesl České republice první medaili. Esther Ledecká obhájila zlatou medaili v paralelním obřím slalomu. Čeští hokejisté prohráli boj o první místo ve skupině.

.

Život v Česku se na pár minut zastavil. Zlatou jízdu Esther Ledecké na olympijských hrách v Pekingu hltali lidé po celé zemi. Triumf zimní královny v paralelním obřím slalomu na snowboardu si nenechaly ujít ani sportovní postavy & hellip;

.

Esther Ledecká a hokej? Možná o tom začne přemýšlet. Dostala brusle od české legendy Jaromíra Jágra! Že to k lyžování a snowboardingu přidá další sport?

.

Na olympiádě se hokejisté potýkali se svými starostmi. Sami se utkali - statečně a úspěšně - s jedním z favoritů turnaje, takže při výstupu z ledu netušili, jaká senzace se v lyžařském středisku Chongson odehrála.

.

Esther Ledecká opět zvládla přechod ze snowboardingu na výbornou. V superobřím slalomu obhájila páté místo, obhájila olympijské zlato. Hokejisté nakonec neúspěch zastavili a po samostatných nájezdech porazili Švýcarsko 2:1.

.

Peking. Esther Ledeka obsadila páté místo v obhajobě olympijského zlata v superobřím slalomu.Hokejisté vybojovali první vítězství v Pekingu, když porazili Švýcarsko 2:1 po samostatných nájezdech, hokejisté po prohře ve čtvrtfinále 1:4 vysoko…

.

Od úterního olympijského programu se dá něco očekávat. Esther Ledecká dokončuje druhý závod na lyžařské trati Rock a útočí na medaile ve sjezdu. Bobisté se vrátí do akce, těsně po posledních dvou závodech se v závěsu zařadili Dominik Dvořák a Jakub Nosk;

.

Jednu velkou medaili už má jistou a útok na další. To je klíčová pouť pro „palačinku“ čekající od středy. V pondělí si však přáli hodně štěstí, když hokejisté Jakub Nakladal a Michalové Birner & hellip;

.

Na zimních olympijských hrách v Pchjongčchangu Esther Ledekaová napsala novou kapitolu v historii sportu. Jedinečná obojživelnice šokovala triumfem v super-G a poté potvrdila roli oblíbenkyně mezi snowboardisty v paralelním slalomu.

.

Esther Ledecká vjíždí do cíle, výsledková tabulka jí dává první místo, ale mladá Češka tomu nechce věřit a dlouze nevěřícně zírá. "Opravdu jsem si myslel, že opustit ho byla chyba," řekl Ledec.

.

Snowboardistka Esther Ledecká odletěla na olympijské hry do Soči. Doufá, že hokejisté počkají na finále, aby svůj zápas stihli.

.

Čeští sportovci měli na olympiádě v Pekingu nabitý den. Jako první se do akce zapojila skeletonistka Anna Fernstadtová, která se po dvou závodech umístila na sedmém místě. Esther Ledecká hledala druhou zlatou obranu proti Pchjongčchangu, ale & hellip;

.

Sportovní akce v novém roce nabírají na obrátkách. Co letos české fanoušky zaujme nejvíce? A co mohou čekat doma? Čeká je hojnost světových událostí. Kromě tradičních zastávek aut v Brně, Praze a Lokti, jeden mistrovský & hellip;

.

Přímo z Koreje Po zápase měl chvíli čas, Česko právě porazilo Kanadu 3:2 po nájezdech a Jan Kovař svůj proměněný nájezd připsal rozstřelu. Skvělá položka sama o sobě. A pak tu byla nevinná otázka, zda dostali zprávu o rozchodu jako & hellip;

.

Víte něco o Esther Ledetzky? Objevte důležité události a zlomy v životě tohoto člověka.

.

Esther Ledecká je dvojnásobná olympijská vítězka. Po zlatu v super-G vyhrála i snowboardový obří slalom. Ve finále porazila Němku Joergovou. Boj o medaile čeká i hokejisty, kteří se od 13:10 SEČ utkají o bronz s Kanadou.

.

.

Česká reprezentantka Esther Ledecká po návratu do Světového poháru ve snowboardingu nedosáhla na konečný triumf, když ve finálovém závodě paralelního obřího slalomu v Carezze spadla proti Daniele Ulbingové.

.

Vynikli mezi ostatními, vyhráli zvučná vítězství, rozdávali radost fanouškům. Sešli se tak vítězové ankety „Největší okamžiky 100. výročí českého sportu“. Mezi oceněnými byli Esther Ledecká, Věra Chaslavská, Emil Zátopek a hokejisté, kteří & hellip;

.

Proč nebyla zlatá jízda Esther Ledetzky vysílána živě? Proč diváci sledovali lyžařskou štafetu, a ne start hokeje se Švýcarskem? A proč hokejové čtvrtfinále začíná ve středu ráno ve 4:10 SEČ?

.

Smutný den pro české olympioniky v Pekingu: hokej a biatlonisté předvedli nejhorší výsledky v historii. Domácí hokejisté prohráli v předkole play off se Švýcarskem 2:4 a poprvé v historii se nedostali do čtvrtfinále.

.

Čeští hokejisté porazili na olympijském turnaji nevyzpytatelné Švýcary až po nájezdu 2:1 a brali tak dva body. Brankář Shimon Hrubets chytil v závěrečné části zápasu všech pět pokusů.